Įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos

Turinti vienodą tekstūrinį paviršių, matinė medžiaga sukuria lygų paviršių kuris neatsispindi ir sukuria bedugnę gelmę. Ji charakterizuoja nepriklausomybę ir ramybę. Matinės įtempiamos lubos puikiai dera prie įvairaus interjero, nepriklausomai nuo jo aplinkos. Nepriekaištingai balta lubų plokštuma atrodo kaip natūrali. Tas taip pat ir liečią satiną. Satinas yra ne toks šiurkštus ir mažiau atsispindi. Atsižvelgiant į statistiką, tai 70 procentų klientų užsisako matines įtempiamas lubas. Gal būt tai yra stereotipas, bet dauguma renkasi klasiką ir siekia ramybės. Jeigu yra galimybė rinktis, tinkas ar įtempiamos lubos, dažniausiai yra pasirenkamas antras variantas, nes jis turi privalumų:

  • Nutinkuoti ir padaryti tokį pat lygų paviršių, kaip įtempiamų lubų gali ne kiekvienas įgudęs specialistas.
  • Taupomas laikas.
  • Įrenginėjant įtempiamas lubas butas lieka švarus.
  • Kainuoja tiek pat, o gal net ir mažiau.
  • Įtempiamos konstrukcijos tarnaus ilgiau.

Blizgios įtempiamos lubos

Idealiai lygus lubų paviršius kuris yra padengtas laku. Medžiaginės lubos niekada nebūna lakinės. Šviesą atspindinčios lubos tinka žemiems, mažiems ir ankštiems kambariams, nes vizualiai padidina patalpą. Jeigu jūsų kambaryje kabo šviestuvai arba yra kiti šviesos šaltiniai, jie tik dar labiau atskleis visą lakinio paviršiaus grožį, atsispindintį virš galvos. Lubų spalvą galima pasirinkti net iš 100 Lako dažų atspalvių. Savo išvaizda blizgi plokštuma primena poliruotus baldus. Jeigu jūs norite sustiprinti interjero dizaino efektingumą galite suderinti blizgesio atspalvį su baldų spalva. Nuotraukoje jūs galite pamatyti stulbinančio pasikeitimo rezultatą. Šios medžiagos elastingumas ir patikimumas leis daugiau nebebijoti vandens nutekėjimo iš viršaus. Jeigu jums atsibodo matiniai paviršiai, ir norite kažko naujo, laisvės pojučio, tai baltos blizgios įtempiamos lubos bus optimalus pasirinkimas sukuriant ekskliuzivinį ir tuo pačiu praktišką ivaizdį.

Lubos dekoruotos foto spauda

Norint atnaujinti savo namus, interjeras ir dekoravimas yra ypač svarbūs. Mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują dekoravimo būdą – įtempiamas lubas dekoruotas foto spauda. Lubos dekoruotos foto spauda– tai šiuolaikiškas ir vis labiau populiarėjantis būdas suteikti Jūsų būstui spalvų ir jaukumo. Nuo šiol Jūsų namai gali pasipuošti dizainerio kurtais ornamentais ar piešiniais tiesiog perkeliant vaizdą ant jūsų kambario lubų. Specialiu plačiaformačiu spausdintuvu uždėtas raštas nenubluks nepasikeis forma,bei niekada „neatgyvens“. Įtempiamos lubos dekoruotos foto spauda gali būti puiki, ilgaamžė dovana sau ir savo šeimai bei klientų nuostabą keliantis objektas jūsų komercinėje įstaigoje.