Kiek kainuoja įtempiamos lubos?

Įtempiamų lubų kainą mes paskaičiuosime- Jums tereikia užpildyti   užklausos formą. Tai tik preliminari įtempiamų lubų sumontavimo kaina , nes visus montavimo ypatumus geriausia aptarti objekte(nuo medžiagos pasirinkimo, patalpos, šviestuvų kiekio bei kitų sąlygų). Todėl galutinė kaina( ir nuolaidos 🙂 ) paskaičiuojama ir suderinama atvykus meistrui į objektą.

61 komentaras apie “Kiek kainuoja įtempiamos lubos?

 1. sveiki norime baltų įtempiamų lubų vonios kambaryje, plotas 4 kv.m. Ar dėl tokio užsakymo atvažiuosite ir sumontuosite, jei taip kokia preliminari kaina?
  ačiū

 2. Norėtume svetainėje įtempiamų, baltų, matinių lubų. Ji yra 18 kv.m. Kabo 2 šviestuvai, į lubas atsiriamia 1 radiatoriaus vamzdis, sienos lygios, be kampų. Kiek mums kainuotų. Ačiū

 3. Sveiki. Noreciau paklausti kiek kainuotu baltos matines itempiamos. 17kv.m lubos. Ir dar klausimas kiek jos pazemetu?

 4. Sveiki! kokia butu mazdaug kaina iterpiamu lubu su vaizdu 27 kvadratu luboms? karnyzai taipat ieina i sia kaina? Aciu!

 5. sveiki, kiek kainuotu 19kv.m baltos matines lubos. 4kampai, lubos naujos satybos name su nuolydziu ir vienas pakabinamas sviestuvas?

 6. Sveiki, kiek maždaug kainuotų 15kv matines pakabinamos lubos su 4 imontuotas sviestuvais?

 7. Kiek kainuoja 23 kv.m ytempemu lubu blizgus audinys , viduryja didelis kampuotas sviestuvas. Aciu.

 8. Labas.
  Kiek kainuotu lubos matines,baltos.
  25kv.m patalpa.
  2 ieinantys vamzdziai i lubas ir 1 sviestuvas.
  6 vidiniai kampai patalpoje ir 2 isoriniai.

 9. Norėtume baltų matinių įtempiamų lubų , du įeinantys vamzdžiai kampe, du šviestuvai , plotas 32 kv. m.

  1. kiek kai nuoja pigiausias variantas itempemu lubu elektroninins pastas sugeda atsakykit telefonu tikiuosi nesunku-861522843 aciu

 10. Sveiki, baigineju irengti vieno auksto statoma nama.Viso namo kvadratura 149m2.Noreciau suzinoti preliminaria 1m2 kaina.Ir ar tokiam uzsakymo didumui(kalba eina apie viso namo lubas) butu pritaikyta nuolaida?

 11. Laba diena, kokia baltų matinių įtempiamų lubų kaina vilniuje.
  2 kambariai bendras plotas ~40 m2.

 12. Laba diena,labai sudomino pakabinamos lubos,domina kaip jus skaiĉiuojate kvadratais ar sudétingumu ir kas greiĉiau gipsas ar pakab.lubos,gal dulkiu maziau.Aĉiū

 13. Laba diena,
  kiek kainuotu baltos itempiamos lubos – kambario plotas 17 kv.m, 8 kampai, yra radiatoriaus vamzdis, kampas tarp sienu ir lubu ovalus. Esame Alytuje, kokie darbu atlikimo terminai?
  Aciu

 14. Laba diena, norėčiau sužinoti kainą įtempiamų lubų su audiniu, bet ne pvc
  kambarys sujunktas su virtuve ir koridoriumi 3 šviestuvai vienas vamzdis
  į lubas

 15. Laba diena,

  Ar galima išvengti sudūrimo siūlės, jei reikia 5m x 5m vientisos įtempiamos baltos blizgios lubų plėvelės? labai lauksiu atsakymo.

  Pagarbiai,
  Ieva K.

 16. Sveiki , kiek kainuotų virtuvėje ir koridoriuje įtempiamos matinės baltos lubos apie 20m2 Anykščiuose .Po vieną šviestuvą. Virtuvėje eina du vamzdžiai šildymo ir vienas dujų. Ačiū.

 17. Laba diena kiek kainuoti apie 65m2 4 liustros matines baltos spalvos , 3 kambariai ir virtuve ?

 18. Kiek kainuotu įtempiamos baltos blizgios lubos? 29kv kambarys ir vonios kambarys 4kv?

 19. Sveiki, noreciau suzinoti kiek kainuotu itempemos lubos su paveiksleliu.buto kvadratura apie 33kvadratus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *