Darbo laikas: Darbo dienomis nuo 8 iki 20 val., Šeštadienį nuo 9 iki 20 val.

Matavimas/meistro iškvietimas – nemokamai

Įtempiamų lubų montavimo darbai

Įtempiamų lubų montavimo darbo patirtį skaičiuojame nuo 2008 metų. Per šiuos metus sukaupta patirtis ir klientų pasitikėjimas leidžia didžiuotis savimi bei siekti užimti lyderiaujančią poziciją Vakarų Lietuvoje.

“Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo anfea en inventore veritatis et. “

Client Logo
Testimonial #1 Designation

“Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo anfea en inventore veritatis et. “

Client Logo
Testimonial #2 Designation

“Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo anfea en inventore veritatis et. “

Client Logo
Testimonial #3 Designation

Darbų seka

Kainos skaičiuoklė

Užpildę užklausą išsiųskite ir mūsų specialistas susisieks su Jumis.

Objekto matavimas

Pas jus atvyks mūsų specialistas, kuris nemokamai atliks matavimus.

Montavimo darbai

Rūpinamės jūsų laiku, tad darbus atliksime per 1 dieną.

Laimingas klientas!

Darbų pabaiga ir pridavimas.

Apie mus

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Šito siekiame naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir dėl aukštos darbuotojų kvalifikacijos, patirties.

Per šiuos metus įsitikinome, kad geriausia reklama yra iš “lūpų į lūpas” – mes to pasiekėme puikia įtempiamų lubų kokybe, greitu ir kokybišku montavimu, gerų idėjų ir patarimų klientui dėka.

Siekdami patenkinti kuo greičiau klientų poreikius, sudarėme sutartis su dvejais didžiausiais lubų gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin greitus terminus.

Nuo 2013 metų savo paslaugas pradėjome teikti Norvegijoje, bei Jungtinėje karalystėje, tad su mūsų paslaugomis jau susipažino ne tik Lietuvos gyventojai.

profesionalios itempiamos lubos

Įtempiamų lubų tipai

Matinės įtempiamos lubos

Turinti vienodą tekstūrinį paviršių, matinė medžiaga sukuria lygų paviršių kuris neatsispindi ir sukuria bedugnę gelmę. Ji charakterizuoja nepriklausomybę ir ramybę. Matinės įtempiamos lubos puikiai dera prie įvairaus interjero, nepriklausomai nuo jo aplinkos. Nepriekaištingai balta lubų plokštuma atrodo kaip natūrali.

 

Atsižvelgiant į statistiką, tai 70 procentų klientų užsisako matines įtempiamas lubas. Galbūt tai yra stereotipas, bet dauguma renkasi klasiką ir siekia ramybės.

matines lubos

Blizgios įtempiamos lubos

Idealiai lygus lubų paviršius, padengtas laku. Šviesą atspindinčios lubos tinka žemiems, mažiems kambariams, nes vizualiai padidina patalpą. Jeigu jūsų kambaryje kabo šviestuvai ar kiti šviesos šaltiniai, jie tik dar labiau atskleis visą lakinio paviršiaus grožį.

 

Lubų spalvą galima pasirinkti net iš 100 lako dažų atspalvių. Jeigu jūs norite sustiprinti interjero dizaino efektingumą galite suderinti blizgesio atspalvį su baldų spalva. Šios medžiagos elastingumas ir patikimumas leis daugiau nebebijoti vandens nutekėjimo iš viršaus.

blizgios lubos

Lubos dekoruotos foto spauda

Lubos dekoruotos foto spauda – šiuolaikiškas ir vis labiau populiarėjantis būdas suteikti Jūsų būstui spalvų ir jaukumo. Nuo šiol Jūsų namai gali pasipuošti dizainerio kurtais ornamentais ar piešiniais tiesiog perkeliant vaizdą ant Jūsų kambario lubų.

 

Specialiu plačiaformačiu spausdintuvu uždėtas raštas nenubluks, nepasikeis forma bei niekada „neatgyvens“. Įtempiamos lubos dekoruotos foto spauda gali būti puiki, ilgaamžė dovana sau ir savo šeimai bei klientų nuostabą keliantis objektas jūsų komercinėje įstaigoje.

lubos su foto spauda

Suteikiame 13 m. garantiją!

Mūsų darbai

Kainos skaičiuoklė

Sužinokite įtempiamų lubų kainą. Nurodykite įtempiamų lubų plotą ir jei reikia nurodykite kitus duomenis.

Užpildę užklausą išsiųskite ir Jums bus paskaičiuota įtempiamų lubų kaina su montavimo darbais.

lubu montavimas

© Visos teisės saugomos, 2021, Lubų montuotojas

Mes dirbame

Klaipėdoje      Telšiuose

Kaune            Šiauliuose

Tauragėje       Vilniuje